Про студію

Головна > Про студію

Дизайн-студія авторських весільних суконь, аксесуарів і декору SPONOMA створена, щоб у найважливіший день свого життя Ви відчували себе справжньою Королевою! 

Уже понад 8 років ми розробляємо і створюємо ексклюзивні весільні аксесуари і декор для ніжних і вишуканих весіль не ліше у Києві, а й по всій Україні. Почавши з таких необхідних дрібничок як підв'язка нареченої, подушечка для обручок або весільні келихи, з часом ми вдосконалили свою майстерність, і тепер даруємо нашим нареченим неймовірні весілля, де все до дрібниць продумано і створено у єдиному стилі, одній концепції - від образів Наречених до оформлення виїзної церемонії та декору банкетної зали. 

У травні 2013 року дизайн-студія SPONOMA презентувала свою найбільшу гордість - колекцію авторських весільних суконь молодого українського дизайнера Susanna Ponomarenko (Сюзанни Пономаренко). Ця колекція вражає своєю гармонійністю, благородством і високим художнім смаком. Весільні сукні від Susanna Ponomarenko стануть ідеальним вінчальним нарядом для стильних дівчат, які хочуть виділятися своєю вишуканістю та елегантністю. 

Головною перевагою нашої студії є гарантія високої якості всіх робіт, більшість із яких виготовляються виключно вручну, із найкращих матеріалів, що можуть довести понад  400 наших наречених. Прагнення дизайн-студії SPONOMA - стати еталоном весільного стилю і якості не ліше в Києві, а й у всій Україні. 

Ми раді запросити Вас до нашої студії, де Ви знайдете все необхідне для того, щоб Ваше весілля було найкрасивішим і бездоганним! 

 

Дякуємо, що обрали нас! 

З любов'ю, 

ваша дизайн-студія SPONOMA