ІНФОРМАЦІЯ

Головна > ІНФОРМАЦІЯ

Весільна студія SPONOMA - Ми даруємо щастя!

Щастя - саме воно буде наповнювати Вас і всіх Ваших близьких у весільний день! Ну а Ми зробимо все, що для цього потрібно;)
 
Вам не доведеться довго ходити салонами та магазинами, витрачаючи на це багато часу і нервів, ночами сидіти в інтернеті в надії знайти ідеальне весільну сукню, а потім ще тиждень підбирати до неї аксесуари, намагатися розібратись у незліченних варіантах оформлення весільної зали та виїзної реєстрації й мучитись, - чи підійде колір бантів на банкетних стільцях до кольору стін в ресторані. Все це можна зробити всього в одному місці за одну зустріч, адже Ваші передвесільні клопоти готові взяти на себе Наші фахівці.

Єдине, що від Вас потрібно - заряд позитивної енергії і готовність до найщасливішого дня Вашого життя!

Наші «творці прекрасного» - дизайнери, стилісти та весільні декоратори з радістю допоможуть Вам підібрати одну з майже 500 вже розроблених моделей, або створити власну ідеальну весільну сукню, тут же на місці вибрати до неї всі необхідні аксесуари і доповнення - фату, прикраси, підв'язку і інші аксесуари. Ми створимо для Вас повну концепцію весільного декору з урахуванням усіх деталей.

Маючи в арсеналі профільну освіту, 5 річний досвід роботи і палітру з 47 кольорів весільного текстилю, - розробимо і втілимо в життя оформлення весілля і виїзної церемонії, яке відображатиме Ваші емоції і настрій і ідеально вписуватиметься в атмосферу обраного майданчика.

Ми не весільна агенція і не беремося за організацію Вашого весілля, не нараховуємо нареченим комісію, але при необхідності завжди можемо порекомендувати надійних і перевірених партнерів - фотографів, музикантів, ведучих, кондитерів та візажистів. Ну а в процесі всієї підготовки до свята, - можемо безкоштовно проконсультувати і допомогти з вирішенням будь-яких «весільних» проблем.

     

Головне для нас - допомогти Вам бути щасливими!

Головною перевагою нашої студії є гарантія високої якості всіх робіт, більшість із яких виготовляються виключно вручну, із найкращих матеріалів. Прагнення дизайн-студії SPONOMA - стати еталоном весільного стилю і якості не лише в Києві, а й у всій Україні. 

У нас Ви знайдете все необхідне для того, щоб Ваше весілля було найкрасивішим і бездоганним! 

 

Дякуємо, що обираєте SPONOMA!